Používaním stránky kamdomesta.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií nájdete v Pravidlách používania súborov cookies.
KATEGÓRIE FIRIEM

Casa Afro-Latina

Šancová 102/A
831 04 Bratislava

Telefón: +421 911 126 340
E-mail: info@casafrolatina.sk

www.casafrolatina.sk

O nás

 

Casa Afro-Latina je jediné tanečné centrum na Slovensku, ktoré sa venuje temperamentným tancom z Latinskej Ameriky a Afriky. Pod vedením kvalitných inštruktorov z Angoly, Brazílie, Kuby, Tunisu a zo Slovenska sa u nás môžte naučiť vášnivú salsu, zmyselnú bachatu a chachacha, energickú brazílsku sambu, dynamické afro rytmy... Kurzy sú určené všetkým, ktorí majú záujem a chuť zatancovať si - od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Okrem tanečných kurzov pre vás budeme pripravovať aj rôzne akcie, ktoré vám priblížia kultúru Latinskej Ameriky a Afriky. Taktiež vás čakajú tančiarne pravidelne po kurzoch a raz za čas sa budeme stretávať aj na „tanečných večierkoch“.

Casa Afro-Latina sa nachádza na Šancovej 102/A (v budove Ubytovne Závodu služieb železníc, zadná strana tržnice vedľa železničnej polikliniky, viď mapa) - v podzemí. Kurzy prebiehajú v dvoch tanečných sálach, k dispozícii sú aj priestory na prezliekanie, na posedenie, sprchy a možnosť parkovania priamo pred budovou Služieb železníc, pri tržnici alebo v okolí.

V prípade záujmu alebo otázok Vás u nás radi privítame kedykoľvek v čase kurzov a tak sa budete môcť tiež pozrieť, ako prebiehajú kurzy. Tešíme sa na Vás :)

O kurzoch.

Rozvrh.

Casa Afro-Latina
Šancová 102/A, 831 04 Bratislava
Telefón: +421 911 126 340
Email:

www.casafrolatina.sk
qr
Elektronická vizitka
Ako funguje?

Zaradenie v kategórii

ONLINE ČASOPIS

Vedeli ste, že náš časopis si môžete bezplatne prečítať aj online? Všetky vydania sú pre Vás dostupné.
Online časopis

ANDROID APLIKÁCIA

Chcete mať prehľad o najnovších filmoch alebo koncertoch aj vo svojom mobile? Stiahnite si bezplatne našu aplikáciu.
Google play storeAndroid app
© enter design, s.r.o. Všetky práva vyhradené.